Yeni Proje - Demir Home A.Ş.

Amazing N Life

Ömür boyu huzur getiren bir projenin heyecan verici hazırlıkları devam ediyor! ‘Amazing N Life’ adını taşıyan doğa ile iç içe geçecek muhteşem projemiz için bir şeyler hazırlıyoruz. Sürprizlerle dolu bu projeyi beklerken, gözlerinizi açık tutun. Heyecan verici detaylar çok yakında sizlerle olacak!

Projemiz hakkında ‘N-Specific Content’ içeriklerimizi aşağıda bulunan Google Drive linkinden takip edebilirsiniz.

N-Specific Content

 

Değer Katıyoruz

Demir Home A.Ş. olarak yapacağımız projelerde aslan payını elbette arsalara vermek gerekiyor. Proje yapmayı tercih ettiğimiz alanların hali hazırda pahada değerli olmasıyla birlikte yatırım alma potansiyeli taşıyan bölgeler olmasına özen gösteriyoruz.

Bize ulaşıp arsasını değerlendirmek isteyen kişilerin bir çoğunun bizimle görüşmekten memnun kaldığını söylemekten gurur duyuyoruz. Bununla beraber Demir Home A.Ş. olarak kat karşılığı proje yapmadığımızın altını kalın çizgilerle çizmek isteriz. Yaptığımız projelerin her biri diğerinden daha büyük bir katma değer sağlamadıkça bizim için bir anlam ifade etmeyeceği için her zaman daha büyük, daha güvenli ve daha görkemli projeler üretmeye gayret gösteriyoruz.

Proje alanlarımızda henüz sona gelinmemesine rağmen çevremize yatırım çektiğimizi söyleyebiliriz. Projelerimizin olduğu bölgelerde biz geldikten sonra yatırımların arttığını gözlemlemek mümkün. 

Tiny House

Demir Home A.Ş. olarak Inovasyonun karşısında değil yanında yer almayı seçiyoruz. Tiny House olarak bilinen portatif evlere olan talebin farkındayız ve bu konuda ciddi çalışmalarımız ve projelerimiz bulunuyor.

Doğaya, huzura ve organik hayata kısaca her türlü ihtiyaca ve talebe uygun çözümler üzerinde çalışıyoruz. Hem kârlı bir arsa yatırımı yapmak hem de doğayla baş başa bir hayat istiyorsanız Tiny House projelerimizi takipte kalın.

Söz konusu minimal yaşam alanlarını hacim olarak hesaplayıp, imar yönetmeliklerine göre asgari ölçülerde planlıyoruz. Çalışmalarımızı profesyonel, yenilikçi ve dinamik ekibimizle değerlendirerek, süreç sonunda kaliteli bir tasarım ortaya koyuyoruz.

 

Yeni Proje Yolda

Her zaman daha ileri daha büyük ve daha verimli projeler diyerek çıktığımız bu yolda önce insan dedik. Gittiğimiz gördüğümüz her yerde önce değer katmayı hedefledik. Bu vizyon ile çalıştık ve bugün bir bölgeyi daha yatırım çeken hedef konum haline getirdik.

Bölgesel ekonominin dinamiklerini göz önünde bulundurarak yerine göre ergonomik ve çoğul yapıda tasarımlar çıkarttık yerine göre ise lüks ve ferah yapıları elimizden geldiğinin en iyisini yaparak vermeye çalıştık.

Şimdi ise sıra yine bir bölgeye değer katmaya geldi. Çatı şirketimiz olan Rimas Yatırım’ın slogan ve mottolarından en bilineni olan #değerkatar vizyonu ile çevresine yatırım çekecek bir proje daha yolda!

Proje detayları henüz netleşmemiş olsa da gelişmeler oldukça Web sitemizin haberler sayfasından veya sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek gelişmelere anlık olarak hakim olabilirsiniz.


Önce Hayal Ediyoruz

Hayal kurmaktan ve adım atmaktan korkmayan bir ekip olarak aynı hayal doğrultusunda kıdem ayırt etmeksizin ekipçe tam inanç sağlamadığımız hiç bir projeyi hayata geçirmiyoruz.

Sonra İnşa Ediyoruz

Saha ekibi, Reklam ekibi, Yönetim ekibi ve Mali İşler ekibinin oy birliği olmadan hiç bir proje de rant elde etme amacı ile yola çıkıp kervan yolda dizilir mantığıyla proje başlatmıyoruz. Sonunda adımızın yazacağı kötü hiç bir projenin altına imza atmayacağımız gibi inandığımız projede ne zorluklarla karşılaşırsak karşılaşalım söz verdiğimiz her şeyi yapıyoruz.