Yeni Proje Yolda - Demir Home A.Ş.

Her zaman daha ileri daha büyük ve daha verimli projeler diyerek çıktığımız bu yolda önce insan dedik. Gittiğimiz gördüğümüz her yerde önce değer katmayı hedefledik. Bu vizyon ile çalıştık ve bugün bir bölgeyi daha yatırım çeken hedef konum haline getirdik.

Bölgesel ekonominin dinamiklerini göz önünde bulundurarak yerine göre ergonomik ve çoğul yapıda tasarımlar çıkarttık yerine göre ise lüks ve ferah yapıları elimizden geldiğinin en iyisini yaparak vermeye çalıştık.

Şimdi ise sıra yine bir bölgeye değer katmaya geldi. Çatı şirketimiz olan Rimas Yatırım’ın slogan ve mottolarından en bilineni olan #değerkatar vizyonu ile çevresine yatırım çekecek bir proje daha yolda!

Proje detayları henüz netleşmemiş olsa da gelişmeler oldukça Web sitemizin haberler sayfasından veya sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek gelişmelere anlık olarak hakim olabilirsiniz.


Önce Hayal Ediyoruz

Hayal kurmaktan ve adım atmaktan korkmayan bir ekip olarak aynı hayal doğrultusunda kıdem ayırt etmeksizin ekipçe tam inanç sağlamadığımız hiç bir projeyi hayata geçirmiyoruz.

Sonra İnşa Ediyoruz

Saha ekibi, Reklam ekibi, Yönetim ekibi ve Mali İşler ekibinin oy birliği olmadan hiç bir proje de rant elde etme amacı ile yola çıkıp kervan yolda dizilir mantığıyla proje başlatmıyoruz. Sonunda adımızın yazacağı kötü hiç bir projenin altına imza atmayacağımız gibi inandığımız projede ne zorluklarla karşılaşırsak karşılaşalım söz verdiğimiz her şeyi yapıyoruz.