Biz Kimiz - Demir Home A.Ş.

Faaliyetlerimize 2012 yılında başladık. Bugün Alanya’nın sayılı İnşaat ve Gayrimenkul şirketleri arasında yer alıyor, inşaat ve gayrimenkul alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana, amaçlarımız ve vizyonumuz doğrultusunda kurumsal bir kimlik oluşturmaya gayret gösterdik.

Faaliyetlerimize uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile yön veriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz her pazarda yenilikçi ve büyük işlere imza atarak evrensel rekabet ilkeleri içinde kalıcı olmayı, sabırla ve adım adım büyümeyi öncelikli buluyoruz.

5 Yıllık planlarımız doğrultusunda öncelikli hedefimiz, yurtdışında Avrupa ve Amerika merkezli projelere imza atmak.

Demir Home olarak öncelikli amacımız bu sektörlerde markamızı ENR 250 arasında göstermektir.

.000 +
Aylık görüştüğümüz müşteriler
+
YAPTIĞIMIZ DAİRE SAYISI
+
M² İNŞAAT ALANI

VİZYONUMUZ

DEMİR HOME OLARAK,

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde dürüst ve adaletli olmak. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri menfaatini önceleyen önemli projeler geliştirerek yeni alanlara yayılan inşaat firması olmak.

MİSYONUMUZ

DEMİR HOME OLARAK,

Modern mimarinin tüm araçlarını en yetkin şekilde kullanarak global ölçekte proje üreten bir kurum olarak, mükemmelliği prensip edinen hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz.Yaşam alanları inşa ederken teknolojinin yanı sıra, konforu ve estetiği de ön planda tutarak insan ruhuna dokunmaya çalışıyoruz.