Quick Contact

Yönetim Kurulu Başkanı

Fuat Demir

Experience and Activities

Sevdiklerimiz, Sevenlerimiz ve Tüm İnsanlık…

Son yıllarını bölgesel savaşlar, küresel hastalıklar ve baş edilmesi zor daha nice zorluklara göğüs gererek yaşayan insanoğlu, değişim ve gelişimin evreleri içerisinde her zaman, içinde bulunduğu tüm olumsuz koşullardan olağanüstü çabası, aklı ve iradesiyle çıkmayı başarmıştır. Bu süreçler insanlık tarihinin bilgi birikimini, donanım ve başarı yüzdesini güçlendirmiş, geleceğe yönelik daha bir umutla bakmasını sağlamıştır. Bu da bizlere daha iyi, daha ferah, daha yaşanabilir bir dünya için daha fazla el ele vermemiz gerçeğini bir kez daha idrak ettirmiştir.

Gelecek nesiller için geleceği şekillendirecek eller bugünün elleridir. Tüm bu gelişim ve değişim çabaları,  miras aldığımız mavi gezegeni masmavi şekilde bizden sonraki nesillere miras bırakma gayreti içindir.

Bizlerde Demir Home A.Ş ailesi olarak üzerimizde düşen tüm görevleri eksiksiz bir şekilde yapmaktayız, parçası olduğumuz global dünyanın iyiye ve güzele evrilmesinde dünden bugüne ne kadar çalıştıysak daha fazlasını yapmaya hazırız. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, konjöktürel krizlerin zorluklarını iliklerimize kadar hissetsek de süreçlerin sonlarında daha güçlenmiş, daha dayanıklı, vizyonu genişlemiş, misyonu değer kazanmış bir şirket olarak ön plana çıktık, yatırımlarımız daha fazla değer kazandı projelerimiz çevreye, teknolojiye ve çağa daha uyumlu hale geldi…  Büyük projelere imza atar iken doğayı, hayatı, tabiatı, görmezden gelmeden hatta tüm bunlara katkı yaparak zengin bir yaşam biçimi oluşturmaya çalıştık ve bunu başardık da… Biz kendi hayatımıza değer kattık, dokunduklarımıza değer kattık ve kattığımız değer kadar da değerlendik. Kentsel yaşamın tüm olumsuzluklarını yoğun stres ortamını tatil moduna dönüştürmeyi yeni yaşam tarzı oluşumlarımızla başardık, bunun sonucunda hem biz kazandık, hem yatırımcılarımız kazandı hem de insanlık kazandı… Bu yolda yeni bir tarz, yeni bir anlayış ve yeni bir solukla tüm gücümüzle her zaman ve daima ilerlemeye devam edeceğiz.

Vizyonu geniş, misyonu önemli, hayata değer katan, varoluşun ve yaşamın gayesine vakıf olmuş bir düzende oluşturduğumuz yol haritamızı paylaştığımız ve beraber yürüdüğümüz yol arkadaşlarımız ile tüm insanlığın hizmetindeyiz.

Hizmetinizde olmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

FUAT DEMİR

Yönetim Kurulu Başkanı