Hakkımızda

Demir Home, Antalya ve çevresinde yatırım değeri yüksek projeler üretmek amacıyla 2010 yılında Fuat Demir tarafından kurulan bir inşaat firmasıdır.

Kamu veya özel sektörde özenli ve detaylı inşaat yönetimi hizmetleri sunuyoruz. Kentsel dönüşüm projesi, restorasyon – renovasyon ve ihale – taahhüt alanlarında faaliyet gösteriyoruz.

“Deneyimli ekibimiz, tasarımdan inşaat aşamasına tüm süreçte projenin büyük veya küçüklüğüne bakmaksızın size yardımcı olmaya hazır. Saygılarımla…”
– Fuat Demir

Demir Home Değerleri

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde dürüst ve adaletli olmak. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri menfaatini önceleyen önemli projeler geliştirerek yeni alanlara yayılan inşaat firması olmak.

Modern mimarinin tüm araçlarını en yetkin şekilde kullanarak global ölçekte proje üreten bir kurum olarak, mükemmelliği prensip edinen hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Yaşam alanları inşa ederken teknolojinin yanı sıra, konforu ve estetiği de ön planda tutarak insan ruhuna dokunmaya çalışıyoruz.

Demir Home’nin tüm faaliyetlerinin temelinde, şirketin ruhunu oluşturan değerlerimiz yatar. Mimardan mühendise, formenden boyacıya kadar her kademede çalışanlarımız bu değerleri ekseninde görevini yerine getirir.

Bütünlük

Müşterilerimize, paydaşlarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, idari ve denetim yetkililerine, rakiplerimize ve topluma karşı davranışımız hatasız bir bütündür.

Güven

Müşterimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle karşılıklı güven ve saygıya dayalı açık bir ilişki.

Dayanışma

Her başarıda ortak paylaşım, her başarısızlıkta biriz beraberiz dayanışma ruhu.

Sürdürülebilirlik

İç ve dış paydaşlara yönelik ekonomik, çevresel ve sosyal sorumlulukların bilincinde bir kurumsal sürdürülebilirlik anlayışı.

Yenilik

Mükemmele en yakın iyiye odaklı yenilik ve yaratıcı çalışma.

Şeffaflık

Şeffaflık temelinde hesap verebilirlik ve disiplin.

Bağlılık

Kalite, sağlık, iş güvenliği ve doğaya saygıda ödün vermeden bağlılık.

Ekibimiz

Şirket Sahibi

Fuat Demir

Genel Müdür

Hüsamettin Demir

Şirket Müdürü

Metay Ergün Yılmaz

Muhasebe

Ümit Aslan