Услуги

image

İnşaat sektöründe hizmetin her alanında var olmaya çalışırken; alt yapıdan üst yapıya, restorasyondan peyzaj hizmetlerine kadar yaptığımız her projede dünya standartlarında bir kalite vadediyoruz.

image

Demir Home İnşaat güvencesiyle, gayrimenkul sektöründe, yatırımcısına katma değer sağlayacak bir çok Konut / Arsa alım satım fırsatlarıyla hizmetinizdeyiz.

Proje Bilgisi Alın

Temelden çatıya kadar inşaatın her aşamasında insan huzuru, güveni ve mutluluğunu esas alırız. Projelerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Ticaret Ünvanı

Fuat Demir İnşaat Emlak Gıda Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

İş Konusu

Otel, tatil köyü, residence, konut, avm – alışveriş merkezi, plaza vb. kamu veya özel sektörde özenli ve detaylı inşaat yönetimi hizmetleri, kentsel dönüşüm projesi, restorasyon – renovasyon ve ihale – taahhüt alanlarında faaliyetler.

Adres / Telefon

Kızlar Pınarı Mh. Spor Cd. N9 1/A Alanya, Antalya - +90 (242) 519 19 98

Üye Olduğu Meslek Odası

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası – ALTSO

Şirket Sahibi

Fuat Demir

İş Prensiplerimiz

Seçkin tasarıma sahip ticari ya da konut projelerimizde inşaatın malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurları önemsiyoruz. Tüm projelerimizde güvenlik, yeşil alanlar ve ulaşım gibi gereksinimlerini göz önünde bulundurarak avantajlı yaşam alanları inşa ediyoruz.

Sağlamlık, estetik ve işlevsellik temelinde, insan yaşamını merkeze alan mimari yaklaşımla inşaat projeleri geliştiriyoruz. Her projemizin ana fikri insandır. Temelden çatıya kadar inşaatın her aşamasında insan huzuru, güveni ve mutluluğunu esas alırız.

Özel ya da ticari her türlü inşaat projesinin yatırım analizi, süre / bütçeden son kullanıcı motivasyonuna kadar tüm süreçleri titizlikle ve ustaca yönetiyoruz. Potansiyel sorunlara karşı teknik uzmanlığımız ve işbirlikçi yaklaşımımız, katma değeri yüksek projelerimizi başarıyla teslim etmemize olanak sağlar.

Kalite detaylarda saklıdır. Başladığımız her projemize titiz planlama ve sıkı kalite kontrolü yaparak dayanırlık standartlarını yüksek tutuyoruz.

Bizi güçlü ve güncel tutan yeniliğe olan inancımızdır. Yeni teknolojiler ve gelişen mimari eğilimleri yakın takip ediyoruz. Projelerimizin her aşamasında gerektiği kadar teknolojiyi kullanarak zaman ve kaynakları daha verimli kılıyoruz.

Her türlü iş kazasının önlenebilir olduğuna inanıyoruz. Doğru planlama, dikkat ve sürekli eğitim ile çalışanlarımızın sağlığı ve iş güvenliği tedbiri alıyoruz.